Przekaż darowizne

Jako Organizacja Pożytku Publicznego możemy przyjmować darowizny na nasze cele statutowe. Korzyść z tego mają wszystkie strony: i te osoby, które dzięki temu otrzymają pomoc, jak i te osoby lub przedsiębiorstwa, które tej pomocy udzielą. Oprócz wsparcia nas w niesieniu pomocy, dodatkową korzyścią jest możliwość odpisania darowizny od dochodu (łączna kwota nie może przekraczać 10% dochodu). Wszelkie darowizny można przekazać na konto numer: 02 8111 0009 2001 0034 8519 0020.
Za każdą, nawet najmniejszą – serdecznie dziękujemy!

Może nie jesteś w stanie pomóc finansowo, ale chcesz nas wesprzeć inaczej? Prowadzimy kilka ośrodków, każdy z nich wymaga okresowego odświeżenia czy przebudowy, aby mógł lepiej pełnić swoje funkcje. Czasem potrzebujemy przemodelować wynajmowane pomieszczenia, aby wygospodarować więcej miejsca dla pacjentów czy osób potrzebujących schronienia. To oczywiście wymaga dodatkowych środków, materiałów budowlanych i sprzętów. Jeśli chciałbyś lub chciałabyś pomóc w ten sposób – daj nam znać. Jesteśmy otwarci na Waszą pomoc!