Zostań naszym sponsorem

Zostań naszym Sponsorem
Jeśli prowadzisz firmę i chciałbyś połączyć pożyteczne z pożytecznym, to mamy pewną propozycję – zostań naszym Sponsorem!
Działamy w sferze, która opiera się na udzielaniu pomocy innym, ale i my czasem musimy o nią poprosić. I to jest właśnie ta chwila! Prosimy Ciebie, abyś zechciał nam pomóc udzielając funduszy! Ale nie chcemy nic za darmo. Bardzo chętnie się odwdzięczymy.
Pomagasz nam i co możesz zyskać?
Na pewno nie będziemy milczeć o Twojej dobroci i hojności, o nie! Pochwalimy się, Twoją pomocą przed innymi. Jak? A tak:
- zamieścimy informację na naszej stronie w dziale Nasi Sponsorzy wraz z opisem działania, podlinkowanym do strony Twojej firmy logotypem,
- zamieścimy informację na naszym fanpage’u o Twojej firmie i tego, coś nam uczynił,
- wyślemy oficjalne podziękowanie – to sprawa jasna,
- umieścimy przekazane nam materiały reklamowe typu ulotki do naszych ośrodków (a jest ich w sumie 8 w 4 różnych miejscowościach),
- osobiście podziękujemy ze sceny wymieniając nazwę firmy i opis pomocowego działania na corocznym spotkaniu wigilijnym w wybranym mieście (Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Żywiec lub Pszczyna). Na wigilię zaprosimy!
CSR czyli Biznes Społecznie Odpowiedzialny to zysk dla każdej ze stron: dla Ciebie, dla nas i przede wszystkim dla naszych beneficjentów! A my lubimy sytuacje typu: „win-win”!
Zapraszamy do kontaktu!