V Zjazd 2018

Zapraszamy na V Ogólnopolski Zjazd Realizatorów Programów Profilaktycznych i Leczniczych Dofinansowanych z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych. W tym roku odbędzie się on w dniach 13-14 czerwca 2018, w Poznaniu.

Realizatorów chętnych podzialić się efektami swojej pracy w ramach Funduszu Rozwiązywnaia Problemów Hazardowych zapraszamy do współtworzenia programu zjazdu poprzez przygotowanie 15-20 minutowych prezentacji. Zgodnie z sugestią Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, szczególnie zachęcamy do dzielenia się wnioskami, których wyciągnięcie było możliwe dzięki kilkuletniemu funkcjonowania programu oraz do prezentowania innowacyjnych rozwiązań. Tak jak w latach poprzednich, prezentacje umieszczone w programie zjazdu zostaną wybrane przy udziale pracowników Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Termin nadsyłania prezentacji to 6 kwietnia 2018.
Uruchomiliśmy blog poświęcony wydarzeniu, na którym stopniowo będzie przybywać informacji.

Formularze:

Zgłoszenie uczestnictwa
Zgłoszenie prezentacji

Kilka informacji organizacyjnych na temat wydarzenia.

1. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
2. Z każdej instytucji/organizacji realizującej program mogą wziąć udział w wydarzeniu 2 osoby.

3. Osoby zgłaszające prezentacje zoobowiazane są również do wypełnienia formularzu "zgłoszenie uczestnictwa".

4. Nie zwracamy kosztów transportu uczestników.

5. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc w hotelu, a zatem warto zgłosić się jak najszybciej. Wykładowcy i osoby prezentujące programy oraz pochodzące z najodleglejszych miejscowości od Poznania mają pierwszeństwo w zakwaterowaniu na 2 noce w hotelu.
6. Nie opłacamy parkingu hotelowego.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel.501 491 912 lub [email protected]

 

Spotkajmy się w Poznaniu!