Pomoc Doradcy Finansowego

Doradztwo finansowe


Żyjemy w czasach, w których wszystko wydaje się być na wyciągnięcie ręki. A nawet jeśli nie mamy środków na kuszące w reklamach sprzęty czy okazje, to długa jest oferta przedsiębiorców oferujących szybkie i łatwe pożyczki. Czasem jednak to nie chęć nabycia atrakcyjnych produktów prowadzi do kłopotów finansowych. Zdarza się, że uzależniony partner, partnerka, rodzic czy dziecko, wciąga siebie i nas w tarapaty. A co jeśli my sami jesteśmy sprawcami takiej sytuacji? Obecnie podjęliśmy leczenie, chcemy wyjść na prostą i okazuje się, że nasze zadłużenie nas przerasta…
Jeśli opisane sytuacje znasz ze swojego doświadczenia, to nie musisz się załamywać! Fundacja w ramach swojej statutowej działalności, pomaga osobom mającym kłopoty finansowe będące konsekwencją uzależnienia lub innych zdarzeń losowych.


Zakres świadczonej pomocy


Świadczona pomoc polega na wspólnej z zainteresowanym analizie sytuacji, uświadomieniu przyczyn kłopotów i możliwych konsekwencji oraz ułożeniu planu wychodzenia z kryzysu. W trakcie rozmowy zastanawiamy się jak postępować z bankami i firmami pożyczkowymi które żądają zwrotu pożyczki, pomagamy przygotować pisma do instytucji jeżeli jest taka potrzeba, pomagamy organizować finansowanie w celu spłaty zaległości.


Kontakt z doradcami


Jesteśmy do dyspozycji w Bielsku – Białej na ul. Mostowej praktycznie w każdą środę.
Warto umówić się telefonicznie 33 822 79 83.
Doradcy pomagający ogarnąć kłopoty finansowe to Ewa Lankosz (668 330 462) i Witold Wójcicki