22.02.2021; Pomóż nam pomagać - przekaż 1% podatku!

Jak co roku zapraszamy do przyłączenia się do akcji wsparcia naszych działań i przekazania jednego procenta Państwa podatku dla Śląskiej Fundacji Błękitny Krzyż. Dzięki współpracy z Instytutem Wspierania Organizacji Pozarządowych i firmą Pitax.pl proponujemy Państwu skorzystanie z programu do rozliczania podatku lub zrobienia tego online. Na naszej stronie w zakładce "Przekaż 1%" znajdą Państwo odnośniki do pobrania programu lub strony z aplikacją online. W formularzach znajduje się nasz KRS 0000118020.
Jeśli rozliczacie się Państwo za pomocą innego programu, to zachęcamy do wpisania powyższego numeru w zeznaniu podatkowym.


Ta pomoc nic Państwa nie kosztuje, a my dzięki zebranym środkom możemy skuteczniej pomagać, większej liczbie osób.


Z góry dziękujemy za Wasz 1%!

1przod