Oddział Leczenia Zespołów Abstynencyjnych

Oddział Leczenia Zespołów Abstynencyjnych jest oddziałem detoksykacyjnym. Przyjmowani są pacjenci z alkoholowym lub mieszanym zespołem abstynencyjnym (czyli zespołu nieprzyjemnych i czasem niebezpiecznych dla życia objawów związnych z zaprzestaniem picia alkoholu czy zażywania substancji u osoby uzależnionej). W oddziale chorzy leczeni są bezpłatnie - w ramach kontraktu z NFZ. Dla pacjentów zainteresowanych odpłatnym leczeniem oferujemy pobyt w sali o podwyższonym standardzie – sala 2-osobowa z pełnym węzłem sanitarnym. Pobyt w oddziale trwa ok. 11-14 dni.
Pacjenci mają zapewnioną całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską oraz terapeuty uzależnień. W czasie pobytu pacjenci biorą udział w zajęciach motywujących do dalszego leczenia odwykowego w poradniach leczenia uzależnień, dziennych oddziałach odwykowych lub w ośrodkach stacjonarnych. Ponadto organizowane są spotkania z przedstawicielami grup mityngowych.

Pobyt na detoksie jest wstępem do rozpoczęcia właściwego leczenia swojej choroby, czyli terapii uzależnień. Dzięki kontaktowi z terapeutami, pacjęnci mają możliwość dowiedzenia się jest wygląda dlasze leczenie oraz jak mogą je rozpocząć


Przyjęcia ustalane są osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 33 812 65 04
Kontakt:
Oddział Detoksykacyjny
ul. K. Miarki, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 812 65 04
e-mail: [email protected]  

 

Istnieje również możliwość zarejestrowania sie na wizytę online rejestracja

029 2

030

038

040

olza foto2 001