Konferencja Jesteś Potrzebny! w Ustroniu

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym przez Błękitny Krzyż we współudziale ze służbą Szukając Boga, które odbędzie się 29 września 2017 r. w Ustroniu, w Centrum Wypoczynkowym Gwarek przy ulicy Wczasowej 49.
Tematyka szkolenia to uzależnienia oraz problemy z nimi związane, które dotykają nie tylko osobę zmagającą sie z nałogiem, ale także jego bliskich. Poruszone będą kwestie związane z rozpoznaniem problemu, podstawami pomagania takiej osobie, a w formie warsztatu uczestnicy będą mogli poćwiczyć prowadzenie rozmowy w duchu Dialogu Motywjącego, metody o skuteczności potwierdzonej naukowo.
Szkolenie jest częścią dorocznej konferencji e-trenerów międzynarodowego projektu Szukając Boga
i jest dostępne dla osób zainteresowanych wyżej opisaną tematyką, ale nie będących e-trenerami. Nauczyciele, kuratorzy, pracownicy pomocy społecznej czy osoby pracujące w fundacjach czy stowarzyszeniach pomocowych mogą odnieść korzyści dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym na tym szkoleniu.
Więcej informacji o projekcie, zgłoszeniach i samym szkoleniu na stronie poświęconej wydarzeniu: http://jestespotrzebny.ccm.pl/.